piatok 30. júna 2017

Nové prírastky*

Drogériám som sa začala vyhýbať. Najmä kvôli úspornému režimu - splneniu svojho predsavzatia, že skončím s hromadením kozmetiky. Nielenže ušetríte, ale nemáte šancu zbytočne kupovať ďalšie a ďalšie produkty do zásoby. Raz však príde okamih, keď zistíte, že sa na miesto činu musíte vrátiť, pretože sa pomaly nemáte čím umývať :D

1

Lee Stafford Coco Loco kondicionér - Na niekoľko mesiacov som dala svojim vlasom dovolenku a nepoužívala som žiadne produkty okrem šampónu. Kokosový a olivový olej mi toto obdobie pomohli prežiť bez ujmy na zdravý. Pretože rozčesávať mokré vlasy je pre mňa utrpenie. Po dlhšej pauze som sa rozhodla vyskúšať niečo nové a dala som vychvaľovanej značke. Kondicionér stojí takmer 10€ a sprvu som z neho bola nadšená. Ako ho však postupne míňam, zdá sa mi že stráca účinok a nie je taký vau ako na začiatku.

Head & Shoulders šampón - Už v podstate žiadny iný ani nepoužívam, pretože mi ako jediný prinesie pocit dokonale umytých vlasov, pokožky a objem, ktorý inak dosiahnuť nedokážem.

Batiste suché šampóny - Klasika. Výborný produkt, ktorý splní to, čo sľubuje.

Bioderma Atoderm PO zinc krém - Pôvodne ho priniesla mama krpcovi, pretože ho trápila suchá pokožka. Keď jeho problém zmizol, rozhodla som sa ho na jej odporučenie vyskúšať na tvár a neviem si ho vychváliť. Už žiadne suché šupinky. Je však pre mňa primastný na denné nosenie a tak ho používam len vrámci nočnej starostlivosti.

Himalaya čistiaca pena na tvár - Rada dávam šancu produktom, ktoré som ešte nemala možnosť vyskúšať. Nanešťastie som v tejto voľbe šliapla vedľa. Z produktu pomerne rýchlo ubúda a pleť dostatočne nevyčistí. 

Miss Sporty Studio Lash riasenka - Moja roky vychvaľovaná stálica na ktorú nedám dopustiť. Niekoľko krát som ju vymenila za inú, ale vždy som sa k nej vrátila. Je smiešne, že toľko propagované riasenky vychvaľovaných značiek ma neohúria ako táto. Navyše stojí desatinu ich ceny ♥

8 komentárov:

 1. Tu pěnu na tvář jsem zrovna chtěla vyzkoušet. :D
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Head&Shoulders je aj moja obľúbená značka v oblasti šampónov :) keď tak nad tým premýšľam, už som ju ale roky nemala doma, tak sa možno inšpirujem tvojím článkom a zbehnem poň ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Batiste je taková osvědčená klasika :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. na tie Lee Stafford produkty som pozerala už viackrát, ale je mi ľúto dať napríklad za tento kondicionér 10€ :/
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja som len prednedávnom presedlala na H&S šampón, lebo som mala problém so suchou pokožkou hlavy a myslím, že mi aj pomohol :) Batiste suché šampóny mi tiež nesmú chýbať a ďakujem za tip na krém od Biodermy na suchú pleť :) tiež mám často problém so šupinkami :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som mala tú Himalaya penu a bola skvelá, mne pleť vyčistila dobre, je to asi individuálne. :/

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Batiste má nejlepší suché šampony :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tú čistiacu penu som niekedy mala, a mne výborne vyhovovala :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za tvoj komentár ♥